w

Nowe albumy: Gruby Mielzky, Miszel, Lipa, Rod Wave

Nowe single: Białas, BROCKHAMPTON, Qry, JAY1, KęKę i inni

Mamy piątek, a to oznacza wysyp rapowych premier i nowych albumów. My pod lupę bierzemy jednak wszystkie opublikowane nowe kawałki w tym tygodniu, zarówno z polskiej sceny jak i tej zagranicznej. Tym razem świeżych wydawnictw i singli nie brakuje. Wśród nich nowe płyty od takich artystów jak Gruby Mielzky, BONES, Miszel, Lipa czy Rod Wave oraz single od Białasa, BROCKHAMPTON, Qry’ego, JAY1 czy KęKę.

Gruby Mielzky od dłuższego czasu rozpieszczał nas nowymi singlami. Dziś jego wyczekiwany krążek “Do Wesela Się Zagoi” po 3 latach fonograficznej przerwy trafił na platformy streamingowe oraz na YouTube. Wraz z premierą albumu, na kanał 2020 Label trafił klip do utworu “Przewiew”, zrealizowany przez Szerszenia. Nowy krążek Mielzky’ego w całości zrealizowany jest przez duet The Returners.

Równie głośną rapową premierą na polskiej scenie jest debiutancki album Miszela pt. “W stronę światła”. Trapowy krążek reprezentanta QueQuality jest mocnym i pełnym emocji materiałem z drillowym zacięciem.

Trzecim polskim krążkiem, który trafił dziś do sieci, jest nowe wydawnictwo Lipy. W oficjalnym opisie albumu “PARANOJA” czytamy: “Płyta jest swego rodzaju podróżą przez dotychczasowe życie rapera. Lipa w wielu numerach zastanawia się nad przemijającym czasem, zmianami w otoczeniu i wewnątrz samego siebie. Na albumie ukazuje paranoiczny obraz rzeczywistości w jakiej żyjemy i z którą przychodzi nam zmagać się na co dzień. Dopełnieniem treści materiału są wyselekcjonowane bity o zróżnicowanym brzmieniu podkreślające różnorodność stylu rapera.”. Wraz z dzisiejszą premierą do sieci trafił utwór “Bezprawie” z Kabe na feacie.

Przenieśmy się teraz za granicę. Wśród głośniejszych premier mamy nową płytę Rod Wave’a, która w całości trafiła na platformy streamingowe oraz na YouTube. Krążek już kręci wielkie wyświetlenia oraz zbiera dobre opinie, a emocje wzbudza szczególnie piosenka z Polo G na feacie.

Przechodząc do singli, do internetu trafił nowy utwór od Białasa w ramach akcji RAK’N’ROLL, nowy singiel BROCKHAMPTON, którzy zapowiedzieli nowy album, spokojny singiel “Marionetki” od Qry’ego,  nowa piosenka od JAY1 czy od KęKę. Wszystkie z wymienionych singli przesłuchacie poniżej.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Już dziś jeden z ciekawszych dropów od Supreme

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany!