w ,

Nowe albumy: Hodak/2K, Arab, Migos, Kodak Black, Polo G

Nowe single: Smolasty, Belmondo, TUZZA, French Montana

Nowymi albumami podzielili się w ostatnich dniach tacy raperzy jak Hodak we współpracy z producentem 2K, Arab, Migosi, Kodak Black czy Polo G. Do sieci trafiło także kilka ciekawych singli, w tym single od Smolastego, Belmondo, TUZZA czy French Montany.

Kolejny kolaboracyjny krążek Hodaka i 2K stał się faktem. Na platformy streamingowe w piątek zawitał album “Moody Tapes, Volume One”, a na YouTube trafił track nr. 1 z wydawnictwa, czyli Epilogue. Łącznie na płycie znalazło się 12 utworów, a wszystkie dopracowane są praktycznie pod każdym względem od perfekcji. Bardzo polecamy wam tę pozycję!

Kolejna premiera polskiego rapera to nowy album Araba we współpracy z Ensoul’em. Na krążku “Happy New Ja” pojawiło się łącznie 17 utworów. Koniecznie się z nimi zapoznajcie.

Jeśli chodzi o zagraniczną scenę, przede wszystkim należy wspomnieć o Culter III od Migosów, a także nowym EP pt. “Happy Birthday Kodak” od Kodak Blacka, a także o zawierającym aż 20 utworów krążku “Hall of Fame” od Polo G.


W kwestii nowych singli, w tym tygodniu otrzymaliśmy utwory od Smolastego, Belmondo, TUZZY czy French Montany. Wszystkie z nich przesłuchacie poniżej.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

O co chodzi w trendzie “I’m Getting Ripped Tonight” na TikToku? Odpowiadamy!

Quebonafide został ambasadorem Sprite. “Słyszymy się niebawem”