w ,

Nowe albumy: KęKę, Lil Yachty, Rau Performance

Nowe single: OIO, Hodak ft. Schafter, Kartky, BLACHA, Bugzy Malone

Jak co każdy weekend, przygotowaliśmy dla was podsumowanie rapowych premier z ostatniego tygodnia. Tym razem mamy albumy od takich raperów jak KęKę czy Rau Performance, a zza granicy od Lil Yachty’ego. Jeśli chodzi o single, także nie mamy powodów do narzekań. Nowościami podzieliła się kolaboracja raperów OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi), Hodak na feacie z Schafterem, Kartky, BLACHA czy Bugzy Malone.

Tej premiery nie moglibyśmy pominąć. KęKę podzielił się ze słuchaczami w ostatnich dniach długo wyczekiwanym albumem pt. “SIARA”. Na krążku znalazło się 12 utworów, które ponownie udowadniają jak utalentowanym artystą jest raper z Radomia.

W tym tygodniu na polskiej scenie rapowej ukazał się też nowy krążek od Rau Performance pt. “Mieszane Uczucia”. Wydawnictwo zawiera 13 utworów, w tym “Meltdown” czy wydany tydzień temu hit “Jak Makłowicz”.

Zajrzyjmy teraz za ocean. Prawdopodobnie najgłośniejszą rapową premierą w USA jest w tym tygodniu album “Michigan Boy Boat” od Lil Yachty’ego. Na płycie znalazło się 14 utworów, w tym featy z takimi artystami jak Swae Lee, RMC Mike, Sada Baby czy Baby Tron.

Jeśli chodzi o nowe single, w tym tygodniu otrzymaliśmy utwory od takich artystów jak OIO, Hodak ft. Schafter, Kartky, BLACHA czy Bugzy Malone. Wszystkie z nich przesłuchacie poniżej!

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Bibič z solowym debiutem w GM2L

Sheeesh – co to znaczy? Wyjaśniamy popularne sformułowanie!