w ,

Nowe albumy: OIO, Białas & White 2115, Night Lovell, MF Doom

Nowe single: J Cole, Luciano, Peja, Trippie Redd ft. Playboi Carti

Nowymi albumami podzielili się w ostatnich dniach tacy raperzy jak OIO (Oki, Young Igi, Otsochodzi), Białas & White 2115, Night Lovell czy MF Doom. Do sieci trafiło także kilka ciekawych singli, w tym trzeci singiel zapowiadający nowy album J Cole’a, nowy utwór od Luciano, tytułowy singiel nadchodzącej płyty Peji czy piosenkę Trippie Redd na feacie z Playboi Carti.

To bez dwóch zdań jedna z najbardziej wyczekiwanych premier albumów rapowych w Polsce ostatnich miesięcy. Kolaboracja raperów OIO, czyli Oki, Young Igi i Otsochodzi, podzielili się wspólnym krążkiem, na którym znalazło się finalnie 15 utworów. Jest to naprawdę świetnia propozycja, która zdecydowanie sprostała naszym oczekiwaniom. Przed premierą, do sieci trafił singiel “Amerykańskie Teledyski”, który wraz z klipem okazał się doskonałą zapowiedzią klimatu, który towarzyszy wydawnictwu OIO.

W tym tygodniu nie moglibyśmy pominąć spontanicznie wydanego albumu “Diamentowy Las”. Limitowany krążek Białasa i White’a 2115 został wyprzedany w kilka godzin, a chwilę później w całości trafił na platformy streamingowe. Trzeba przyznać, że jest to ciekawa propozycja, która nie trafi jednak do każdego za pierwszym przesłuchaniem. Warto dać tej pozycji jednak szansę, a zapewniamy, że przynajmniej kilka utworów trafi na wasze playlisty.

Wśród zagranicznych premier nowych albumów warto wspomnieć o “Just Say You Don’t Care” od Night Lovella oraz “Super What?” od MF Doom’a.

Na koniec standardowo pozostawiamy was z najnowszymi rapowymi singlami. Mamy nowe piosenki od J Cole’a, Luciano, Peji czy Trippie Redda na feacie z Playboi Carti.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Diamentowy Las – nowa płyta Białasa i White 2115 z premierą

Marcin Najman wyciągnął broń podczas awantury na konferencji