w ,

Nowe albumy: Smolasty, Slowthai, Phora, Smokepurpp, JPEGMAFIA

Nowe single: A$AP Rocky, Rosalie ft. Jan Rapowanie, G-Eazy ft. Chris Brown, Young Thug

Piątek 12 lutego 2021 roku przyniósł nam wiele interesujących rapowych premier. Tym razem jest ich tak wiele, że zdecydowaliśmy się wybrać najciekawsze z nich. Mamy więc nowy album Smolastego, Slowthaia, Phory, Smokepurppa czy JPEGMAFII. Do tego pojawiało się naprawdę sporo ciekawych singli od takich artystów jak A$AP Rocky, Rosalie na feacie z Janem Rapowanie, G-eazy na feacie z Chrisem Brownem czy piosenka od Young Thuga.

Zacznijmy od rodzimej sceny rapowej. Wyczekiwany krążek wydał Smolasty, który powrócił do rapowych brzmień i podzielił się z nami albumem “Ghetto Playboy”. Na płycie znalazło się 14 utworów, spośród których część mogliśmy usłyszeć dużo wcześniej w ramach promocji wydawnictwa. “Ghetto Playboy” jest wypełniony prywatnymi tematami i odczuciami Smoły oraz pokazuje jego nowe oblicze jakiego nie znaliśmy.

Rzućmy teraz okiem za granicę. Jedną z najciekawszych premier jest “TYRON” – nowy album Slowthaia. Raper, który z pewnością jest rapowym odkryciem brytyjskiej sceny ostatnich lat, w swoim drugim studyjnym albumie ma dla nas 14 utworów, które zostały podzielone na dwie części. Pierwsza, pełna mocnych i agresywnych brzmień, do których przyzwyczaił nas swoimi wcześniejszymi hitami oraz druga, zawierająca spokojniejsze utwory. Na płycie znalazły się m.in. utwory z A$AP Rocky’m oraz Skeptą.

Ten tydzień to także premiera nowego albumu Phory, zawierającego 7 emocjonalnych utworów. Śmiemy twierdzić, że publikacja krążka o miłości tuż przed walentynkami nie jest przypadkowa. Niemniej jednak, jest to propozycja, której warto się przyjrzeć.

Kolejnym krążkiem, który miał dziś swoją premierę jest EPka “Psycho” od Smokepurppa. Raper mocno wszedł w 2021 rok przygotowując wpadające w ucho utwory, a my wierzymy, że to dopiero początek tego co dla nas szykuje.

Kolejną EPką, która właśnie się ukazała, jest krążek JPEGMAFII pt. “EP2”, który jest swego rodzaju kontynuacją EPki z ubiegłego roku. Peggy przygotował dla nas naprawdę dobry album, nie odbiegający od dotychczasowej twórczości artysty. Nowe wydawnictwo zdecydowanie zaspokoi oczekiwania fanów na kolejny long play.

Przejdźmy teraz do singli. Poniżej publikujemy najciekawsze nowe utwory, które pojawiły się dziś w sieci. Wśród nich A$AP Rocky, Rosalie ft. Jan Rapowanie, G-Eazy ft. Chris Brown, Young Thug

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Polska spółka zebrała 4,4 mln złotych na medyczną marihuanę

Szpaku i Nitrozyniak spotkali się w cztery oczy [WIDEO]