w

Nowe albumy: Sobel, Olszakumpel, AJ Tracey, Young Thug & Gunna, Moli

Nowe single: Sarius feat. Szpaku, Ufo361, Chris Carson x Dj Soina feat. Paluch, Young Igi, Koldi

Nowymi albumami podzielili się w ostatnich dniach tacy raperzy jak Sobel, Olszakumpel, AJ Tracey, Young Thug & Gunna czy Moli. Do sieci trafiło także kilka ciekawych singli, w tym utwory Sariusa na feacie ze Szpakiem, piosenka od Ufo361 czy nowy utwór od Chris Carson x Dj Soina z gościnkami Palucha, Young Igiego i Koldiego. Sprawdźcie nasze rapowe zestawienie premier!

Zajmijmy się w pierwszej kolejności polskimi premierami albumów. Tych mamy wyjątkowo sporo. Zdecydowanie jedną z głośniejszych premier jest nowy krążek Sobla pt. “Pułapka Na Motyle”. Artysta podzielił się 13 kawałkami, których zaledwie niewielką część mogliśmy wcześniej przesłuchać. Na krążku znajduje się m.in. Bandyta, który w 2 tygodnie zebrał blisko 8 mln wyświetleń klipu na YouTube. Na krążku artysty znajdują się featy od Okiego, Young Igiego czy Gedza, które idealnie wpasowują się w klimat wydawnictwa i pasują stylem do twórczości Sobla.

Przy okazji polskich premier nie możemy pominąć pierwszego legalnego wydawnictwa Olszy. Raper podzielił się w końcu płytą “Kumpel”, na której ostatecznie znalazło się 12 utworów, w tym hitowe piosenki rapera, którymi dzielił się wiele miesięcy temu.

Na uwagę zasługuje także debiutancki album “Jak spadały gwiazdy” od reprezentanta SBM Label – Moliego. ““Jak spadały gwiazdy” to wzruszająca, momentami brutalna i obrazoburcza historia wrażliwego i zagubionego chłopaka mierzącego się z ponurą rzeczywistością Polski “B”, z której chce się wyrwać.”

Czas zajrzeć za granicę, bo i tam mamy sporo głośnych premier. Przede wszystkim jest to Slime Language 2 czyli druga kompilacja amerykańskiej wytwórni YSL Records. Krążek autorstwa duetu Young Thug & Gunna to aż 23 piosenki. Na albumie mamy także gościnki od Drake’a, Travisa Scotta, Kid Cudiego, Skepty czy Future.

Wśród zagranicznych premier mamy także mocną nowość od reprezentanta brytyjskiej sceny muzycznej – AJ Tracey’a. Grime’owy raper podzielił się wydawnictwem “Flu Game” z gościnnym udziałem NAVa, T-Pain’a czy MoStacka. Album świetnie został przyjęty przez fanów oraz całą branżę i potwierdził tylko umiejętności rapera z Londynu.

Oprócz powyższych premier nowych krążków, w ubiegłym tygodniu dostaliśmy też masę ciekawych singli. Jest to m.in.: Sarius feat. Szpaku, Ufo361, Chris Carson x Dj Soina feat. Paluch, Young Igi, Koldi. Wszystkie z wymienionych utworów możecie przesłuchać poniżej:

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

HYPE MMA: Hejter pokonuje Rafonixa w 8 sekund w walce wieczoru

Kim z kreciego uniwersum jesteś? TEST!