w ,

Nowe albumy: The Weeknd, Pooh Shiesty, Soulja Boy

Nowe single: Luciano, Smokepurpp, Siles, Scarlxrd, Cardi B, Lil Durk

Piątek przyniósł nam kolejną dawkę rapowych premier. Wśród nich albumy takich artystów jak Soulja Boy, Pooh Shiesty czy The Weeknd. Mamy też sporą liczbę nowych singli, od takich raperów jak Luciano, Smokepurpp, Siles, Scarlxrd, Cardi B czy Lil Durk.

Jedną z głośniejszych premier tego tygodnia jest “The Highlights” od The Weeknda. Album jest kompozycją największych hitów artysty. Na krążku znalazły się takie hity jak I Feel It Coming (With Daft Punk), Starboy (With Daft Punk), Pray For Me (With Kendrick Lamar) czy After Hours.

Kolejnym premierowym albumem jest Soulja Wolrd od Soulja Boy’a. Krążek od rapera z Atlanty zawiera 14 utworów, które łącznie trwają zaledwie 25 minut, które mimo wszystko warto sprawdzić.

Jedną z głośniejszych piątkowych premier jest nowy album Pooh Shiesty, którego rapowy skill podbija serca kolejnych słuchaczy. Artysta podzielił się naprawdę dobrym albumem, na którym usłyszymy m.in. Lil Durka czy Big 30.

Jeśli chodzi o najnowsze single, koniecznie przesłuchajcie nowe utwory Luciano, Smokepurppa, Silesa, Scarlxrd, Cardi B, Lil Durka.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Żabson z milionem słuchaczy na Spotify

Aplikacja Clubhouse hitem internetu. Co to jest i jak działa?