w ,

Nowy album Filipka, Lil Durka, PARTYNEXTDOOR, Rich The Kida, BONES

Do tego singiel od Qry’ego, Lil Peepa, Smolastego i Kizo

Ostatni piątek stycznia 2021 roku przyniósł nam masę ciekawych rapowych premier. Większość z nich przybyła do nas zza oceanu, jednak znajdzie się także kilka ciekawych propozycji z rodzimej sceny. Na platformy streamingowe trafiły płyty takich artystów jak FIlipek, Lil Durk, PARTYNEXTDOOR, Rich The Kid czy BONES.

Fani Filipka mają wiele powodów do zadowolenia. Do sieci trafił “GAMBIT”, nowy album rapera. To z pewnością jeden z najbardziej zaawansowanych projektów w dotychczasowej działalności artysty, który spodoba się jego zarówno jego słuchaczom, jak i przekona niezdecydowanych do twórczości muzyka.

Nowy album Lil Durka pt. “The Voice” to powrót rapera z odnowioną wersją swojego szóstego albumu studyjnego, który zawiera dodatkowe 12 utworów. Na kanale Lyrical Lemonade na YouTube pojawił się teledysk do Kanye Krazy, który jest pełen ciekawych odwołań.

Nie możemy także w ten piątek pominąć tego, że PartyNextDoor ponownie publikuje znany nam wcześniej projekt w nowym wydaniu, a Rich The Kid wypuszcza niespodziewaną nową EPkę. W ten piątek swoją premierę miał także album BONES.

A oto najciekawsze single tego tygodnia, które musicie przesłuchać:

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Jakim polskim raperem jesteś? TEST!

Krzysztof Stanowski odebrał kurtkę Najmana (WIDEO)