w

O co chodzi z Candice na TikToku? Tłumaczymy!

Wyjaśniamy popularnego mema z TikToka

Od jakiegoś czasu na TikToku popularne są filmy, w których użytkownicy żartują za pomoca imienia Candice. Popularny trend polega na zapytaniu drugiej osoby, czy znają lub czy wiedzą coś o Candice. Reakcją jest zazwyczaj “Candice who?” lub “Who is Candice?”. Odpowiedzi na pytanie kto to jest Candice, osoba odpowiada “Candice dick fit in yo mouth!”. Candice wymawiane przez osobę brzmi jak “can this”, resztę wulgarnego tekstu możecie przetłumaczyć sobie sami.

@bowlsonpatroli’m sorry dad… #MyFutureThanksMe #bamboozled #fypシ #civic #candice #memegod #meme #sayhi #brownie #help #ohno♬ original sound – Yung Half Blood

Użytkownicy TikToka podłapali nowy trend, a teraz filmy pytające o Candice stały się rozumianym tylko przez wybranych żartem. Pamiętajcie zatem, że gdy tylko widzicie Candice, albo ktoś o nią was pyta, nie odpowiadajcie pytaniem “kto to Candice”.

@lynxxooMay she Rest In Peace 😔 #pain #candice #thanos #fyp #xyzbca #viral♬ Marvel – Que_Sarah.Sarah

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Tańcula zemdlał po wygranym pojedynku z Murańskim

Wykorzystali błąd w aplikacji KFC na darmowe jedzenie. Teraz pójdą do więzienia