w

Oficjalnie! OIO = Oki, Young Igi i Otsochodzi

Mamy pierwszy singiel kolaboracji raperów i zapowiedź albumu

W poniedziałek na mediach społecznościowych niemal wszystkich topowych polskich raperów pojawiły się tajemnicze zdjęcia kolorowych gum wraz z oznaczeniem profilu OIO.WAV na Instagramie. Spekulacji było wiele, jednak sporo fanów zauważyło, że jako pierwsze zdjęcie dodali m.in. Oki, Young Igi i Otsochodzi, co mogłoby tłumaczyć skrót nowego projektu. Tak też się stało, OIO to nazwa nowej kolaboracji wymienionych raperów!

To już oficjalne informacje, bowiem do sieci właśnie trafił nowy klip od OIO do piosenki Moonwalk. Tytuł utworu rozwiewa także wszelkie domysły odnośnie profili obserwowanych na początku przez oio.wav na Instagramie. Były to m.in. takie profile jak: Neil Armstrong, NASA czy Michael Jackson.

Teledysk do Moonwalk od OIO przesłuchacie poniżej. Utwór dostępny jest już także na wszystkich platformach streamingowych, w tym na Spotify.

W efekcie nowej kolaboracji raperów powstał album, który jeszcze w tym roku zostanie wydany przez 2020 Label. W opisie do nowego klipu czytamy:

Otsochodzi, Young Igi i OKI stworzyli kolektyw OIO, który podczas wielu wspólnych sesji nagraniowych zarejestrował pełnowymiarowy studyjny materiał. Album zostanie wydany nakładem labelu 2020, więcej szczegółów już niebawem.

Nowy projekt raperów został bardzo dobrze przyjęty przez fanów, choć wielka akcja marketingowa przed jego startem rozbudziła oczekiwania niektórych słuchaczy. Tak czy inaczej, z pewnością warto obserwować to, co szykuje dla nas Oki, Young Igi i Otsochodzi.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Arab zastąpi Popka w walce wieczoru na FAME MMA 9 z Kizo

Przepis na przepyszne naleśniki OREO