w

OIO z kolejnym singlem. Wystartował preorder płyty kolaboracji raperów

Do sieci trafił utwór “WMTB” – drugi singiel promujący płytę Okiego, Igiego i Otsochodzi

Dziś do sieci trafił drugi singiel kolaboracji OIO (Oki, Young Igi i Otsochodzi). Wraz z premierą utworu WMTB i publikacją klipu, wystartował preorder płyty kolaboracji raperów.

Preorder płyty od OIO dostępny jest w ekskluzywnym mega boxie oraz ze specjalnymi gadżetami. Oprócz samej płyty oraz koszulek sygnowanych logo OIO, mamy także naklejki, brelok, bandanę, fingerboarda czy nawet dywan.

Poniżej możecie przesłuchać drugi singiel kolektywu raperów. Mocno brzmiący singiel w doskonały sposób prezentuje możliwości każdego z artystów. Artyści zapowiadają w wersach też, że na albumie nie pojawią się gościnki innych raperów.  W utworze usłyszymy za to wrzutkę z piosenki Palucha, a podobny zabieg może być używany w kolejnych piosenkach.

OIO to rapowa supergrupa, stworzona przez trzech oryginalnych artystów – Okiego, Young Igiego i Otsochodzi. Owocem sesji nagraniowych kolaboracji jest płyta, która ukaże się 7 maja 2021 roku.

Preorder płyty możecie zamawiać na stronie oio.lol

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Lil Masti pierwszą zawodniczką HIGH League

Jongmen diss

Jongmen nagrał diss na Sobotę!