w

Open’er Festival przeniesiony na 2022 rok

Niestety, w tym roku festiwal ponownie się nie odbędzie

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, zeszłoroczna edycja Open’er Festival została odwołana. Organizatorzy niedługo później zapewnili, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby zorganizować festiwal w wybranej formie w tym roku. Choć sytuacja w Polsce wydaje się coraz bardziej stabilna, postępuje także program szczepień, organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu Open’er Festival na 2022 rok.

“To dla nas trudny moment. Kolejny w trakcie pandemii. Przez ostatnie kilka miesięcy walczyliśmy i zrobiliśmy bardzo dużo, żeby tegoroczna edycja Open’er Festival się odbyła. Chociaż jesteśmy przekonani, że powrót świata festiwali jest już bardzo blisko, to akurat ten wyścig z czasem przegrywamy” – piszą w oświadczeniu przedstawiciele popularnego festiwalu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Open’er Festival (@opener_festival)

Open’er Festival został przeniesiony w ten sposób na 2022 r. i odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Mamy nadzieję, że tym razem wszytko pójdzie po myśli organizatorów, a my już za nieco ponad rok będziemy mogli wspólnie świętować podczas występów popularnych artystów.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

SBM Label zapowiada limitowany album Diamentowy Las

Diamentowy Las – nowa płyta Białasa i White 2115 z premierą