w

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany!

Jest nowa data festiwalu

Niestety ziścił się czarny scenariusz wszystkich fanów letnich festiwali. Orange Warsaw Festival 2021 został odwołany. “To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji. Ale przede wszystkim bez Was – fanów Orange Warsaw Festival. – piszą organizatorzy na swoich mediach społecznościowych.

Pandemia koronawirusa i w tym roku nie odpuszcza, a lato zbliża się już wielkimi krokami. Festiwale, które planowane są na wiele miesięcy przed wydarzeniami, muszą brać pod uwagę wszystkie scenariusze. Niestety obecna sytuacja na świecie i kraju wciąż nie napawa optymizmem, więc organizatorzy festiwali muszą rozważać albo przeprowadzenie wydarzeń w formie online, albo całkowite ich odwołanie.

Tak stało się z Orange Warsaw Festival, który został w tym roku całkowicie odwołany. “Ta sytuacja jest zła, przygnębiająca i bardzo dla nas frustrująca, ale już widać światło w tunelu! Wraz z postępującym procesem szczepień zaczynamy pracę nad edycją 2022! Zostańcie z nami. Jeżeli możecie, zachowajcie swoje bilety.” – dodają organizatorzy.

Co z biletami na Orange Warsaw Festival 2021?

Organizatorzy poinformowali, że Orange Warsaw Festival 2022 odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2022 roku. Oznacza to, że zakupione już bilety na tegoroczną edycję, przechodzą w niezmienionej formie na przyszły rok. Na ten moment headlinerami przyszłorocznego wydarzenia zostają artyści, którzy mieli pojawić się na tej edycji – Tyler, The Creator oraz BROCKHAMTON.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Nowe albumy: Gruby Mielzky, Miszel, Lipa, Rod Wave

NLE Choppa aresztowany