w

Pezet zapowiada limitowany album Muzyka Współczesna Extended

Muzyka Współczesna Extended to rozszerzona wersja albumu Muzyki Współczesnej z zeszłego roku

fot. Wojtek Koziara

Dokładnie wczoraj minął rok od wydania Muzyki Współczesnej, czyli wydanego po 7 latach od poprzedniego krążka pierwszej płyty Pezeta. Z tej okazji, raper z Ursynowa przygotował dla nas niemała niespodziankę, jaką jest Muzyka Współczesna Extended.

Jest nim nowa, limitowana wersja albumu sprzed roku. Na płycie pojawią się wszystkie nagrania umieszczone na zeszłorocznym krążku, 5 zupełnie nowych utworów, a całość zostanie opatrzona kolekcjonerskim wydaniem w fizycznej wersji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

„Muzyka Współczesna Extended” to projekt, który wymyśliłem niedługo po premierze płyty. Pandemia, która niespodziewanie pokrzyżowała wszystkie plany sprawiła jednocześnie, że miałem czas, aby go zrealizować. Nagrałem zupełnie nowe utwory. Czuję, że w naturalny sposób uzupełniają one tracklistę „Muzyki Współczesnej” i teraz będę mógł myśleć o kolejnych projektach. „Muzyka Współczesna Extended” to rzecz bardzo „fanowska”. Traktuję to trochę jako prezent z okazji rocznicy premiery i podziękowanie za tak dobry odbiór tego albumu. Limitowane wydanie możecie zamawiać na www.pezet81.pl

Post udostępniony przez Pezet (@pezetofficial)

Pierwszy z pięciu utworów specjalnych, które trafią na album Pezeta, to wydana 6 dni temu “Zonda”. Piosenka bitem wpasowuje się w klimat hitu rapera, czyli utwór Magenta, wydany wraz z premierą Muzyki Współczesnej.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
fot. @travisscott (Instagram)

Travis Scott w posiadaniu PS5 jako jedna z pierwszych osób na świecie

Solar: “Akcja #hot16challenge2 oficjalnie zakończona”