w ,

Piątkowe premiery: nowe albumy Szpaka i BRS Kash

Do tego single od KęKę, Gverilli, Vito Bambino i Juice WRLD

Jak co każdy piątek, przygotowaliśmy dla was kolejną dawkę rapowych premier. W ramach serii publikacji, mamy dla was listę najciekawszych nowości, które zawitały dziś – 22 stycznia 2021 roku, na platformach streamingowych. Wśród nich mamy m.in. “Różową Panterę” Szpaka oraz single od takich arystów jak KęKę, Gverilla czy Vito Bambino.

Na szczególną uwagę zasługuje długo wyczekiwany album Szpaka. “Różowa Pantera” trafiła dziś na platformy streamingowe, a część utworów z ciekawymi animacjami także na YouTube. W nocy pojawił się także klip do piosenki “NPC”, która w naszym mniemaniu jest jedną z najlepszych piosenek nowego krążka Młodego Simby.

Jeśli chodzi o zagraniczne premiery albumów, dziś nie możemy spodziewać się głośnych premier. Niemniej jednak na uwagę zasługuje nowy krążek BRS Kasha, który w całości trafił dziś do sieci.

W kwestii singli nie mamy powodów do narzekań. Do internetu trafiły dziś nowe utwory od KęKę, Gverilli, Vito Bambino czy Juice WRLD.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Klasyki grime’u, czyli nasze TOP10

Sokół i jego biznesy