w ,

Piątkowe premiery: nowy album Bedoesa, Patera i Alana

Do tego single od Juice WRLD i Young Thuga, Kizo czy czy Stormzy’ego

Kolejny piątek, czyli kolejna dawka rapowych premier. W ramach serii copiątkowych publikacji, przygotowaliśmy dla was listę najciekawszych nowości, które zawitały dziś na platformach streamingowych! Wśród nich mamy m.in. “Rewolucję Romantyczną” Bedoesa, a także albumy od Patera i Alana. W sieci pojawiły się też nowe single, w tym od takich raperów jak Juice WRLD i Young Thug, a także Kizo czy Stormzy.

To bez dwóch zdań najgłośniejsza premiera tego tygodnia. Mowa o “Rewolucji Romantycznej” od Bedoesa. Wyczekiwany album rapera zwiastowany kilkoma mocnymi singlami, trafił dziś na wszystkie platformy streamingowe. Przepełniony emocjami album młodego Borka zawiera aż 19 utworów.

Do internetu trafił dziś także cały album reprezentanta HHNS Label – Alana. Raper podzielił się swoją debiutancką płytą “Sajko placebo”. To solidna pozycja warta przesłuchania!

Poniżej przedstawiamy natomiast najciekawsze single, które miały premierę w tym tygodniu:

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

„Język Ciała” Tymka pokrył się podwójnym diamentem!

Bedoes: “Przemoc wobec kobiet? Poje**** was?”