w ,

Piątkowe premiery: nowy album Eminema, Bru-C, Pouya i Donguralesko

Do tego single od Malika Montany, Otsochodzi, TUZZA Globale czy Slowthaia

Kolejny piątek, czyli kolejna dawka rapowych premier. W ramach serii copiątkowych publikacji, przygotowaliśmy dla was listę najciekawszych nowości, które zawitały dziś na platformach streamingowych! Wśród nich mamy m.in. nową płytę Eminema, Bru-C, Pouya i Donguralesko. W sieci pojawiły się też nowe single, w tym od takich raperów jak Malik Montana, Otsochodzi, TUZZA Globale czy Slowthaia.

To jedna z najgłośniejszych premier tego tygodnia. Eminem niespodziewanie wrzucił nam sequel albumu “Music to Be Murdered By”. Eminem’s Music to Be Murdered By – Side B (Deluxe Edition) Album Tracklist składa się z dwóch krążków, które tworzą razem album 36 utworów.

Wartymi uwagi są także nowe albumy od Pouya, Bru-C oraz Donguralesko, który płytę dość niestandardowo wrzucił w środku tygodnia.

Jeśli chodzi o single, piątek był bardzo obfity. W internecie pojawił się nowy singiel z udziałem Malika Montany, a także nowy singiel od Otschodzi czy brytyjskiego reprezentanta – Slowthaia.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Pornhub usunął większość filmów ze strony

Quebonafide z nowym utworem “TEEN KASIA”