w ,

Piątkowe premiery: nowy Kid Cudi, Słoń i O.S.T.R

Do tego świeże single m.in. od Szpaka, Kiza, Juice WRLD czy Kukona

Kolejny piątek, czyli kolejna dawka rapowych premier. W ramach serii copiątkowych publikacji, przygotowaliśmy dla was listę najciekawszych nowości, które zawitały dziś na platformach streamingowych! Wśród nich mamy m.in. nową płytę Kid Cudiego, Słonia oraz O.S.T.R. Do tego wiele ciekawych singli m.in. od polskich raperów takich jak Szpaku, Kizo czy Kukona.

To z pewnością najgłośniejsza premiera tego tygodnia, a być może i miesiąca. Mowa o albumie “Man On The Moon III: The Chosen” Kid Cudiego. Na nowym krążku możemy usłyszeć kilka gościnek, w tym utwór “Show Out” z Pop Smoke oraz Skeptą na feacie.

W piątek 11 grudnia na serwisach streamingowych oraz na YouTube pojawił się także album Redrum autorstwa Słonia. Raper podzielił się ze swoimi słuchaczami 15 nowymi utworami.

Jeśli jesteśmy już przy polskiej scenie, nie sposób nie wspomnieć o nowej płycie O.S.T.R. “HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020.

W piątek premierę miały także ciekawe rapowe single. Oto zbiór kilku głośnych premier:

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Legalna marihuana w Polsce? Parlamentarny zespół pracuje nad trzema projektami

Polscy raperzy w „Cyberpunk 2077”