w

Piotr “Popo” Węgrzyn – wiek, Twitch, walka FAME MMA, Instagram

Kim jest Popo? Na to pytanie odpowiadamy w tym artykule!

Kim jest Popo, który zawalczy na FAME MMA 11? Wiele osób zadaje sobie to pytanie na fali popularności influencera. Wszystkie informacje na temat tego kim jest Popo znajdziecie poniżej.

Kim jest popo?

Piotr Węgrzyn występujący w sieci pod nazwą Popo jest reprezentantem streamerskiej grupy Xayoo Industries. Twórca zyskał dużą popularność na Twitchu, a wkrótce zadebiutuje także na gali FAME MMA 11, która odbędzie się 10 października 2021 roku.

Popo – FAME MMA

Popo swoją pierwszą walkę stoczy na FAME MMA 11. Jego przeciwnikiem będzie były członek Ekipy Friza, czyli Mikołaj “Mixer” Magdziarz. Walka odbędzie się 10 października 2021 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Węgrzyn (@popo_667)

Popo – wiek, waga, wzrost

Popo urodził się w 2000 roku, czyli w tym roku kończy 21 lat. W tej chwili informacje na temat jego wagi oraz wzrostu nie są znane, ale na pewno poznamy je wkrótce przy okazji prezentacji zawodników przez FAME MMA.

Popo – Xayoo Industries

Popo jest członkiem Xayoo Industries, czyli streamerów pod przewodnictwem Xayoo, którzy w internecie rozwijają się w błyskawicznym tempie. Do twórców zrzeszonych w ramach Xayoo Industries należą: Xayoo, Popo, Japczan, LukiSteve, Mokry Suchar, holak, Aki, Dejvid, Vysotzky, Tobiaszek i matixoxoo.

Popo – Twitch

Popo prowadzi kanał na Twitchu po nickiem Popo. Na platformie jest obserwowany przez ponad 300 tysięcy użytkowników.

Popo – Instagram

Popo prowadzi Instagrama pod nazwą popo_667. Jego profil śledzi ok. 150 tysięcy użytkowników.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Szpaku ze snippetem “MINIMINI” 2

Arkadiusz “Arkadio” Potempa – TikTok, wiek, TikTok, choroba