w

Polscy raperzy publikują zdjęcia gumy z oznaczeniem oio.wav. O co chodzi?

Przyglądamy się sprawie i publikujemy listę artystów, którzy biorą udział w akcji

Dziś na mediach społecznościowych znanych polskich raperów, ale nie tylko, możemy znaleźć zdjęcia kolorowych gumy wraz z oznaczeniem profilu oio.wav na Instagramie.

W dniu dzisiejszym kilkadziesiąt znanych artystów opublikowało po godzinie 12:00 na swoim instagram story zdjęcie gumy w wybranym kolorze oraz oznaczenie profilu oio.wav. Oto lista profili, która wrzuciła tego typu zdjęcie:

OTSOCHODZI
GEDZ
YOUNG IGI
OKI
PALUCH
SITEK
EIS
RETURNERSI
SCHAFTER
PEZET
ŻABSON
MIELZKY
STEEZ
MARGARET
DSCLL
SZPAKU
PARIS PLATYNOV
BORIXON
CZŁOWIEK WARGA
RUMAK
DZIARMA
NEWONCE
TYCJANA
WŁODI 444
DWA SŁAWY
CATCHUP XXL
KIZO

(ostatnia aktualizacja listy: godz. 16:54)

Warto zaznaczyć, że pierwsi na swoje social media zdjęcia wrzucili: Oki, Igi oraz Otsochodzi. Niektórzy uważają, że jest to rozwinięcie skrótu OIO. Co więcej, prywatny profil oio.wav na Instagramie obserwuje w tym momencie tylko 3 osoby. Czyżby byli to wymienieni raperzy?

Na facebook’owym profilu Oio.wav chwilę po godzinie 12 pojawiło się także tajemnicze nagranie. Kodem Morse’a zaszyfrowano zdanie “Gwiazdy nie są same”. Nieco inne, jednak równie tajemnicze wideo trafiło po godzinie 15:00 na kanał OIO na YouTube. Sprawdźcie je sami.

Spekulacji jest na ten moment wiele, jednak niewątpliwie spore wrażenie robi skala dzisiejszej akcji. Według nas, sprawa może dotyczyć aktualnej sytuacji branży, w której artyści pozostali bez możliwości grania koncertów. Przypomnijmy, że właśnie w marcu mija rok, od kiedy większość artystów została wyłączona z możliwości grania koncertów w związku z obostrzeniami. Na taki projekt wskazywałbym fakt, że zdjęcia publikują nie tylko muzycy, ale osoby z szerokopojętej branży muzycznej. Czy tak jednak będzie? Tego dowiemy się już niedługo

Ten artykuł będzie aktualizowany na bieżąco wraz z nowymi informacjami w sprawie.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Błąd cenowy w LIDLU! Masło orzechowe oraz miód za 1.29 i 1.59 zł

Dokument o Notoriousie B.I.G. trafił na Netflixa!