w

Polscy raperzy w „Cyberpunk 2077”

W grze udział mieli Quebonafide, Taco Hemingway oraz Sokół

Dnia 10 grudnia doczekaliśmy się premiery gry Cyberpunk 2077. Swój udział w produkcji mieli polscy raperzy, w tym takie osobistości jak Quebonafide, Taco Hemingway oraz Sokół.

„Dawno przeszedłem Cyberpunk” zarapował na jednym z utworów najnowszej płyty raper z Ciechanowa. Nawiązanie jak się teraz okazuje mogło nie być wcale przypadkowe. Niektórzy gracze od premiery gry CD Projekt RED odkryli w niej obecność postaci o głosie identycznym do Quebonafide. Co więcej, w creditsach gry widzimy także Taco Hemingway’a chociaż gracze nie odkryli jeszcze jego udziału w samej rozgrywce.

Swój wkład w muzyce do Cyberpunka miał natomiast Sokół. Raper napisał:

Mamy swój wkład w postaci 20 premierowych utworów z naszego labelu w grze Cyberpunk 2077. Będziecie mogli na nie trafić w roku 2077 w stacjach radiowych, furach i melinach na dzielni.

Nie licząc polskich raperów, nie brakuje także nawiązań do zagranicznego rapu. W grze znajdziemy rzekomo easter egg’a w ukrytej postaci ASAP Rocky’ego.

Gracie w Cyberpunk 2077? Dajcie znać, czy znaleźliście jakieś ciekawe rapowe akcenty!

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Piątkowe premiery: nowy Kid Cudi, Słoń i O.S.T.R

Pornhub usunął większość filmów ze strony