w

Powstanie nowy materiał duetu Pezet/NOON?

Wskazujący na to komentarz artysty wzbudził sporo emocji

Duet Pezet/NOON zapisał się już na dobre na karcie historii polskiego rapu. Legendarna kolaboracja artystów w ramach “Muzyki klasycznej” czy “Muzyki poważnej” odcisnęła ogromne piętno w branży. Nikomu chyba nie trzeba przypominać takich klasyków jak “Refleksje” czy wielu innych utworów, które przez wielu wspominane i odsłuchiwane są po dziś.

Na ten moment działalność duetu to tylko historia, jednak powrót kolaboracji nie jest wcale niemożliwy. Na facebookowym profilu NOONa pojawił się wczoraj kawałek “W branży” z albumu “Muzyka poważna” z Pezetem. W komentarzach fani zostawili wiele komentarzy, a największe emocje wzbudziła odpowiedź NOONA na jeden z nich. Jeden z fanów napisał:

Zanim te nabiorą wartosci czuje że wleci jeszcze kilka edycji 🙂

NOON w odpowiedzi napisał:

Albo coś nowego:)

Czy to oznacza, że doczekamy się nowości od Pezet/NOON? Chcielibyśmy, żeby to była prawda, jednak na ten moment nic więcej oprócz tajemniczego komentarza artysty na to nie wskazuje. Nie pozostaje nam zatem nic więcej, jak czekać na ewentualne publikacje muzyków.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Grime Time #1 – czyli cotygodniowa dawka grime’u! (ft. Bugzy Malone)

Policja w Nowym Jorku użyła psa-robota w akcji