w

Quebonafide został ambasadorem Sprite. “Słyszymy się niebawem”

Nowa współpraca rapera i zapowiedź ciekawych rzeczy

Wszystko wskazuje na to, że fani Quebonafide mają na co czekać. Raper podzielił się na swoim Instagram Story, że podjął współpracę ze Sprite i został polskim ambasadorem ich globalnej kampanii Let’s be clear. Jak zapowiedział, efekty współpracy ukarzą się w najbliższych dniach. Swój komunikat spuentował słowami “Słyszymy się niebawem”.

Fot.: @quebahombre (Instagram Story)

Bardzo miło mi poinformować szanownych państwa tudzież zgromadzonych, że zostałem polskim ambasadorem globalnej kampanii Sprite’a – Let’s be clear traktującej o otwarciu głowy na różnorodność i inkluzywność społeczną. Efekty tej współpracy w najbliższych dniach. Słyszymy się niebawem – pisze Quebonafide.

Kilkadziesiąt minut później na kanał QueQuality wleciał film pt. “Otwarcie mówiąc”, w którym raper zapowiada oficjalnie współpracę z marką.

Czy będziemy mieli do czynienia z nowym utworem artysty w ramach nadchodzącej współpracy? Wiele na to wskazuje, jednak na to musimy jeszcze chwilę poczekać.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Nowe albumy: Hodak/2K, Arab, Migos, Kodak Black, Polo G

Mata z nowym teledyskiem! Wraz z nim wystartował preorder płyty “Młody Matczak”