w

Sanah wyprzedziła Quebonafide w rankingu polskich twórców Spotify

Artystka zawitała na podium

Sanah pracuje obecnie nad swoją drugą płytą pt. “Irenka”. Po sukcesie „Królowej dram” artystka nie zwalnia i wydaje kolejne single promujące album. W międzyczasie jej popularność dalej rośnie. To przeciwny trend w zestawieniu do Quebonafide, który od kilku miesięcy nie wydał nowego utworu. W ten sposób Sanah wyprzedziła Kubę w rankingu TOPowych artystów na Spotify w Polsce.

Piosenkarkę przez ostatnim miesiąc słuchało 1 mln 265 tysięcy osób, w porównaniu do 1 mln 263 tysięcy osób, które słuchały Quebonafide. Przed artystami znajduje się już tylko jedynie Marcin Przybyłowicz oraz Skytech, który deklasuje konkurencję wydając hity słuchane na całym świecie, nie tylko w Polsce.

Fot.: shiningbeats

Bieżąca sytuacja może zmienić się w każdej chwili i wiele zależy od publikacji nowych singli. Tu przewagę ma Sanah, której premiera nowej płyta zbliża się wielkimi krokami. Czas pokaże, czy doczekamy się jakiegoś ruchu od Quebo, który zmieni sytuację w rankingu.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Straciły prawie 145 tys. złotych na sprzedaży butów w internecie

Kurczakburger wkrótce ma zniknąć z McDonald’s. W jego miejsce wege burger?