w

Sentino – Midas (TikTok, snippet, kiedy premiera, tekst, napój)

Wyjaśniamy skąd wzięła się popularność nieopublikowanego jeszcze utworu Sentino

Midas to utwór Senitno, który ma ujrzeć światło dzienne w drugiej połowie maja 2022 roku. Piosenka zdobyła wielką popularność za sprawą fragmentu refrenu, który zaśpiewał raper na jednej z transmisji na żywo na Instagramie. Od tego czasu refren stał się hitem na TikToku, ale nie tylko.

Sentino – “Midas” – refren

Refren Midasa brzmi w następujący sposób:

Wszystko, czego tylko dotknę
to staje się złotem, to staje się złotem
midas, midas, midas

Sentino – “Midas” – data premiery

Midas od Senitno trafi na platformy streamingowe oraz także prawdopodobnie na YouTube dnia 22 maja 2022 roku.

Sentino – “Midas” – kim jest Midas?

Zastanawiacie się kim jest tytułowy Midas? Midas to bohater wielu mitów greckich, który w nagrodzie od Dionizosa otrzymał możliwość spełnienia jednego życzenia. Władca Frygii poprosił wtedy, aby każda rzecz, której dotknie, zamieniała się w złoto. To jednak nie okazało się szczęśliwe dla Midasa, który zorientował się, że grozi mu śmierć głodowa z tego względu, że chleb i wino również zamieniały się w złoto.

Sentino – “Midas” – TikTok

Od tego czasu Midas został przerobiony i puszczony wiele razy na TikToku, gdzie został ogólnokrajowym trendem z milionami wyświetleń. Największą popularność na TikToku zdobył “Midas” w przerobionej wersji przez KSM Label jako hymn dożynek.

Sentino – napój gazowany Midas

W maju 2022 roku Sentino poinformował na swoim Instagramie, że pod koniec tego lata do sprzedaży trafi napój gazowany pod nazwą Midas. Ma być to złota cola o smaku gumy do żucia.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Afera Budowlana – o co chodzi?

Pączki Ekipy (kiedy w sklepach, cena, gdzie kupić, Dooti Donuts)