w

Skepta kończy muzyczną karierę

Brzmi jak ponury żart, ale to prawda. Raper z UK powoli odchodzi na emeryturę

Fot.: Ollie Millington via Getty

Skepta to bez wątpienia jedna z najjaśniejszych gwiazd brytyjskiej sceny muzycznej oraz jeden z pionierów grime’u. 38-letni raper pochodzenia nigeryjskiego w ostatnich dniach ogłosił koniec swojej muzycznej kariery. Do tego czasu wyda jeszcze kilka pojedynczych utworów, jednak fani nie powinni liczyć na nic więcej.

Wczoraj na Instagarmie Skepty pojawiło się zdjecie z opisem, w którym Joseph informuje, że w 2021 zaprzestał nagrywania nowych utworów. To nawiązanie do wydanej pisenki Jae5, na którym możemy gościnnie usłyszeć rapera. Utwór został nagrany jednak jeszcze w 2020 roku.

Na instagram story Skepta poinformował, że ma nagraną jeszcze jedną piosenkę, która również została przygotowana w ubiegłym roku. “After we drop that I’m out” pisze dalej, zapowiadając swoje odejście.

Wszystko wskazuje na to, że muzyczna emerytura rapera to coś, na co już musimy się przygotować. Nie ma jednak powodów do paniki, po burzy jaka pojawiła się w internecie po słowach Skepty, raper uspokoił fanów przedstawiając listę singli, które jeszcze wyjdą nim odejdzie na dobre.

Fani Skepty na Twitterze emocjonalnie zareagowali na te doniesienia, a w serwisie pojawiły się tysiące tweetów dotyczących końca kariery rapera.

Niektórzy fani przypomnieli wycinek transmisji Skepty, który jeszcze w maju zeszłego roku zapowiedział, że pracuje nad albumem. Jak się teraz okazuje, możemy się go nie doczekać. Czas pokaże czy ostatnie piosenki Joseph wyda w ramach singli, czy może wydając ostatni krążek.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
Jongmen diss

Jongmen nagrał diss na Sobotę!

Znana młoda instagramerka z Japonii okazała się 50-letnim mężczyzną