w

Sobel zwyzywał i wyrzucił “fana” ze sceny podczas koncertu [NAGRANIE]

W niedzielę wieczorem do internetu trafiło nagranie z koncertu Sobla. Na scenę podczas występu artysty wkroczył rzekomo jego fan, który został zwyzywany przez rapera, a następnie wyrzucony przez ochronę. Sam Sobel podsycał w tym czasie publiczność do skandowania haseł w stronę osoby ze sceny.

“Jakiś fan wbiega na scenę, wlatuje wręcz, ochrona zaraz go ściąga. Co robi Sobel? Beszta chłopa z błotem, całkowicie, jedzie po bandzie używając słów, których nie powinien, ośmieszając chłopaczka przed publicznością. Oczywiście, sam widz nie jest również bezkarny, ale będąc artystą nie można robić takich krzywych akcji – EGO odleciało daleko stąd.” – czytamy na fanpage DREJK o całej sytuacji.

Tak wygląda nagranie, o którym mówi teraz mnóstwo osób:

W internecie rozpętała się dyskusja dotycząca zajścia. Wiele osób jest zbulwersowanych zachowaniem rapera. Choć rzeczywiście nie jest ono godne pochwały, pozostaje pytanie, czy faktycznie mieliśmy do czynienia z wkroczeniem fana rapera na scenę, czy była to zupełnie przypadkowa osoba, której zachowanie mogło w jakiś sposób zaniepokoić rapera, który zachował się tak, a nie inaczej.

Tu należy spojrzeć jak w podobnych sytuacjach zachowują się inni znani raperzy. W ostatnich dniach pojawiły się przynajmniej dwa nagrania z wkroczenia fanów na scenę podczas koncertu Żabsona. Na jednym z nich widzimy Żabę uspokajającego ochronę, która targała słuchaczem, na drugim natomiast widzimy błyskawiczne działanie służb, które umyka w chwili wykonywania piosenki Żabsonowi. Mimo tego, nie brakuje przykładów skrajnie różnych, oprócz tego Sobla, o którym mówi teraz internet, zdarzały się podobne incydenty z udziałem popularnych artystów.

W tej chwili nie pozostaje nam nic więcej, jak czekać na ustosunkowanie się Sobla do całej akcji. Niestety, mimo całego szacunku do twórczości rapera, na ten moment akcja nie stawia go w najlepszym świetle. Aktualizacje dotyczące sprawy śledźcie na naszym Instagramie @hypestpl.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

O co chodzi w 19:50 w serialu Sex/Life na Netflixie?

Mata pierwszym polskim artystą na liście Billboard!