w

Szpaku i Nitrozyniak spotkali się w cztery oczy [WIDEO]

Pierwszy nawinął o YouTuberze w numerze, drugi szydził z niego na swoim Instagramie

Stało się to, na co wiele osób czekało. Dziś Nitrozyniak spotkał się ze Szpakiem, który wygrał charytatywną licytację na spotkanie z youtuberem. Do spotkania doszło w rodzinnym mieście Szpaka – Morągu. Raper na rzecz WOŚP wpłacił ponad 10 tysięcy złotych.

Aby zrozumieć sprawę, należy pokrótce przypomnieć co łączy obu panów. Nitrozyniak od początku nie darzył sympatią muzyki, jaką tworzył Szpaku, o czym wspominał na swoich livestramach. Raper na swojej nowej płycie odniósł się do pytań fanów o zdanie Nitra i zaśpiewał: “chu*a mnie obchodzi, co pier*oli NitroZyniak / „Widziałeś”? Widziałem, no w chu*u mam, wybacz.” Po publikacji utworu Nitrozyniak przeprowadził prowokację na Instagramie, gdzie m.in. rzucał płytą Szpaka. Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj.

🟠 CHCESZ WIDZIEĆ TEGO TYPU WIADOMOŚCI JAKO PIERWSZY? KLIKNIJ TUTAJ I ZAOBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

Do spotkania w cztery oczy doszło dziś. Nitro podzielił się na kanale YouTube tym, jak ono wyglądało. Powiedział, że przebiegło w przyjaznych stosunkach.

Nitrozyniak w swoim krótkim filmie mówi:

Całe spotkanie bardzo pokojowo przebiegło. […] Mam nadzieję, że nie zawiodłem. Jak obiecałem, że pojadę, tak pojechałem. […] Poznałem bardzo interesującą osobę jak się okazało.

Jak powiedział twórca, kość niezgody pomiędzy nim a Szpakiem została zakopana.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Nowe albumy: Smolasty, Slowthai, Phora, Smokepurpp, JPEGMAFIA

Z ostatniej chwili: Marcin Najman przegrał walkę z Taxi Złotówą