w ,

Szpaku nawinął o Nitrozyniaku. YouTuber nie pozostawił tego bez odpowiedzi

Nitro odniósł się do wersu Szpaka i prowokuje jego fanów

W piątek Szpaku wydał swój kolejny krążek. “Różowa Pantera” rapera z Morąga została bardzo dobrze przyjęta przez fanów jego muzyki. Jeszcze tego samego dnia, na YouTube pojawił się niepublikowany na płycie kawałek pt. “GG EASY”. Młody Simba w jednym z wersów nawiązał do słów polskiego youtubera – Nitrozyniaka, które niegdyś podchwycili internauci pytając go o zdanie odnośnie komentarza Sergiusza. Raper odniósł się teraz do sytuacji publicznie i nawinął:

Chuja mnie obchodzi, co pierdoli Nitrozyniak
“Widziałeś”? Widziałem, no w chuju mam, wybacz.

W samych wersach nie ma oczywiście nic wyjątkowego i chyba nikogo nie powinno dziwić, że raper nie interesuje się zdaniem pojedynczej osoby, niezależnie od jej popularności w internecie. Co więc takiego się stało?

Nitrozyniak podchwycił temat i nie pozostawił wersów bez odpowiedzi. Na swojej transmisji na żywo powiedział, że nie ma za złe raperowi, że ten o nim nawinął, nie szczędząc jednak kolejnych negatywnych słów na temat samej twórczości Szpaka.

Do największej prowokacji doszło jednak na instagramie Nitro, który postanowił zaczepić słuchaczy Młodego Simby. Co zrobił? Między innymi rzucił płytą “Atypowy” od Szpaka, ale to nie wszystko. Oto nagranie z jego instagrama:

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Sokół i jego biznesy

Mata organizuje Studniówkę wraz z GOMBAO 33