w

Ten Preston nie żyje

Raper miał 25 lat

Dotarła do nas smutna informacja z ostatniej chwili. Polski raper z Wrocławia, 25-letni Ten Preston nie żyje. Jak przekazywały dziś media, raper zaginął i mógł być ranny. O tragicznym finale sprawy informują już bliscy artysty, Chillwagon, z którym miał zawrzeć oficjalną współpracę dziś artysta, czy zaangażowany w poszukiwania Marcin Malczyński, który także znał się z wrocławskim artystą.

“Z ogromnym bólem informujemy o śmierci Prestona. Nie jesteśmy w stanie obecnie napisać nic więcej niż szok, niedowierzanie. Przesyłamy kondolencje rodzinie i bliskim. Maciej dziś miał podpisać z nami kontrakt wydawniczy. Wielka kariera stała przed nim otworem.” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu na profilu Chillwagonu.

Przypomnijmy, że Ten Preston wyszedł ze swojego mieszkania przy ul. Siemiradzkiego we wtorek o godzinie 13, nie zabrał ze sobą żadnych dokumentów, a jego telefon był wyłączony. Dziś trwały intensywne poszukiwania artysty, w które włączyła się policja, bliscy oraz fani wrocławskiego wykonawcy.

Fot.: @marcinmalczynski (Instagram)

Wymowne zdjęcie na media społecznościowe dodał po północy oficjalny instagram Chillwagonu, czyli agencji artystycznej, która współpracowała z raperem, wkrótce później aktualizując fotografię o szeroki opis przybliżający doniesienia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez chillwagon 🥽 (@chillwagon)

“To co się wydarzyło, jest dla mnie straszną informacją. Widzieliśmy się kilka tygodni temu. Wesoły, zadowolony z nadchodzących wydarzeń związanych z muzyką. Młody Cherubin. Tekst „ten ten ten nie tamten” został jednym z moich codziennych powiedzonek. Kawałek „Toast” to soundtrack moich ostatnich wakacji… Nie mogę po prostu uwierzyć w to, co się stało. Przykro mi, że tak się stało. Wznoszę toast za Ciebie Preston… [*]” – pisze na swoim Instagramie raperka AdMa.

Wraz z tragiczną informacją, do sieci o północy trafił nowy singiel artysty. Dementując pewne pogłoski osób negujących autentyczność informacji podawanych przez bliskich z otoczenia Prestona, publikacja utworu była zaplanowana znacznie wcześniej i nie ma ona w związku z aktualnymi i niezwykle smutnymi doniesieniami.

“Jak część z Was zauważyła, na serwisy cyfrowe wjeżdżają nowe utwory Maćka. Po zaginięciu próbowaliśmy wstrzymać ich publikację, niestety kwestie techniczne u dystrybutora uniemożliwiają natychmiastową blokadę uprzednio zgłoszonych premier. Mieliśmy zaplanowaną akcję szturm: 4 dni, 4 klipy, preorder wraz z informacją o dołączeniu Maćka do szeregu naszych artystów. Preston zaginął w dniu kiedy miał pojawić się klip numer 2, tego dnia zleciliśmy blokadę publikacji premier tych utworów.
Tym samym ucinamy wszelkie spekulacje dotyczące możliwej akcji promocyjnej i prosimy o uszanowanie tej sytuacji. Preston miał gotowy album, o którego losie zadecydują jego bliscy.” – czytamy na oficjalnym profili Chillwagonu. 

W tej chwili czekamy na więcej informacji w tej tragicznej sprawie. Wkrótce zaktualizujemy ten artykuł o najnowsze wiadomości. Łączymy się obecnie w bólu ze wszystkimi bliskimi zmarłego oraz przekazujemy wyrazy współczucia jego rodzinie.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Raperzy protestują i żądają możliwości organizacji koncertów

Lil Loaded nie żyje