w

Travis Scott zmienił opis profilu na nazwę nowej płyty!

Premiera coraz bliżej?

Travis Scott wraz z publikacją singla “FRANCHISE” z gościnnym udziałem Young Thuga oraz M.I.A podbił wszelkie serwisy streamingowe oraz znalazł się na pierwszym miejscu HOT 100 listy Billboard. Ogromny sukces nowego utworu raper postanowił skomentować na swoim Twitterze i Instagramie publikując chaotyczne wpisy, w których nie krył swojego zadowolenia z tego, co aktualnie tworzy.

W jednym z Tweetów raper wspomniał nawet, że ma gotowy kolejny hit. Do tego wszystkiego, dziś postanowił zmienić swój opis na instagramie. W miejscu, w którym wcześniej znajdował się tytuł najnowszego albumu “ASTROWORLD” pojawił się tytuł nadchodzącej płyty Travisa – “UTOPIA”

Wszystko wskazuje na to, że na fali popularności najnowszego singla Travisa, a także ogólnego szumu wywołanego m.in. współpracą rapera z McDonald’s czy wcześniej z Kid Cudim, artysta zamiesza się wkrótce podzielić szczegółami Utopii!

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

J Balvin kolejnym artystą, którego zestaw pojawi się w McDonald’s

Małgorzata Domagalik w ogniu krytyki na Kanale Sportowym