w

Twórca fanpage “Obliczenia i analizy w rapie” wystąpił w DDTVN

Kuba podzielił się kilkoma ciekawostkami, nie zabrakło też żartu dla wtajemniczonych

Kuba, czyli twórca fanpage Obliczenia i analizy w rapie, wystąpił dziś w programie Dzień Dobry TVN. Twórca popularnego fanpage odpowiadającego za niewątpliwie ciekawe liczbowe zestawienia danych dotyczących raperów, ale nie tylko, w programie opowiedział o kulisach analizy dotyczącej Roberta Makłowicza oraz podzielił się wynikiem analiz stworzonej specjalnie dla DDTVN.

W wywiadzie Kuba poinformował o kulisach powstania fanpage, przestawił szczegóły prawdopodobnie jego najpopularniejszej analizy z Robertem Makłowiczem w roli główniej, a także przedstawił ile średnio razy padło sformułowanie “Dzień dobry” w historii DDTVN. Jak powiedział Kuba, jest to ok. 54 000 zwrotów w historii programu.

Kuba na wizji występował ok. 5 minut, a w jego występie nie zabrakło ciekawego odniesienia do berlińskich ulic. Kto wie o co chodzi, ten wie. Gratulujemy twórcy udanego występu w telewizji i życzymy powodzenia w jego działalności.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Szpaku: “Atypowy v2 w drodze”

Kamerzysta usunął wszystkie swoje filmy