w

Uczniowie z protestem online. Już 350 tys. podpisów o przedłużenie zamknięcia szkół

Do końca maja wszyscy uczniowie szkół podstawowych i średnich wrócą do nauki stacjonarnej. Wiele osób dziwi fakt, że powrót wszystkich uczniów nastąpi 29 maja, czyli de facto na czas wystawiania ocen. Jedni się cieszą, inni mają powody do niezadowolenia. Ci drudzy postanowili stworzyć zbiórkę podpisów pod petycją o powrót do nauki stacjonarnej we wrześniu. W kilka godzin pod petycją podpisało się ponad 350 tysięcy osób.

“Chcemy powrotu do szkół od następnego roku szkolnego! Powrót do nauki w szkole na ostatnie niecałe dwa miesiące jest niepotrzebny i tylko zdezorientuje uczniów klas 7 oraz 8, którzy w tym czasie prowadzą intensywną naukę do egzaminu ósmoklasisty. Sprzeciwiamy się powrotowi w tym roku szkolnym do nauki stacjonarnej i chcielibyśmy by nasz głos, głos wszystkich uczniów został i tym razem usłyszany oraz by została podjęta odpowiednia decyzja, o jaką prosimy. Nie mamy czasu, by znów wrócić do nauki stacjonarnej, ponieważ uczniowie chcą się skupić na nauce do egzaminu ósmoklasisty” – czytamy w treści petycji.

Petycja wzbudziła w internecie wiele kontrowersji, bowiem znajduje się wielu przeciwników tego pomysłu, którzy uważają, że długo wyczekiwany powrót do szkół jest potrzebny.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Billie Eilish ogłasza premierę drugiego albumu

Janusz Walczuk

Janusz Walczuk – wiek, muzyka, producent, zainteresowania, Instagram