w

Virgil Abloh nie żyje

Słynny projektant mody miał 41 lat.

Nie żyje słynny projektant mody, twórca marki Off-White oraz dyrektor kreatywny Louis Vuitton – Virgil Abloh. Mężczyzna od kilku lat walczył z nowotworem. Miał zaledwie 41 lat.

Virgil publicznie nie ujawnił o walce z rakiem, jednak jak teraz się dowiadujemy, projektant walczył z jego agrysywną postacią i przechodził wiele terapii. O śmierci Abloha poinformowali jego bliscy na mediach społecznościowych zmarłego.

“Jesteśmy zdruzgotani, ogłaszając odejście naszego ukochanego Virgila Abloha, oddanego ojca, męża, syna, brata i przyjaciela. Pozostawił kochającą żonę Shannon, dzieci Lowe i Graya, siostrę Edwinę, rodziców Nee i Eunice oraz wielu drogich przyjaciół i kolegów.” – czytamy w komunikacie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @virgilabloh

Virgil Abloh był twórcą marki Off-White oraz od 2018 roku dyrektorem artystycznym marki Louis Vuitton. Projektant od wielu lat angażował się także w inicjatywy muzyczne współpracując między innymi z Kanyem Westem. Został także nominowany do nagrody Grammy za pracę przy projekcie albumu “Watch the Throne”.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Bracia Kacperczyk z premierą płyty „Kryzys Wieku Wczesnego”

Young Leosia wystartowała z vlogami z Hulanki Tour