w

“W Stegnie jestem na plaży”- o co chodzi ze Stegną na TikToku? Tłumaczymy!

“Cześć, na plaży jestem w Stegnie” to trend, który zyskał na popularności ze względu na viralową serię filmów starszej użytkowniczki TikToka pod nickiem @sarusia55. Przez wielu użytkowników aplikacji został wielokrotnie udostępniony lub zmodyfikowany pod nazwy innych miejscowości czy festiwali muzycznych – w tym np. Open’er Festival.

Oryginalne wideo zniknęło z TikToka w pierwszej połowie lipca, jednak teraz w internecie możemy znaleźć nagrania innych użytkowników, którzy zdążyli zarejestrować viralowy materiał.

Cały trend dobrze wytłumaczony jest także przez na kanale “Nieśmieszny”, który za pomocą prostych słów wyjaśnił pochodzenie mema. Wspomniał on m.in. o przeróbce “W Stegnie na plaży” w Minecrafcie, która również zdobyła popularność.

W lipcu 2022 roku “W Stegnie na plaży. Na plaży w Stegnie” jest już niemal wszędzie. Niektórzy nawet, jak Przemek Pro z Ekipy Friza, postanowili nagrać piosenkę z wykorzystaniem tego motywu. W przypadku utworu “Przemka Pro” jest to tylko snippet, który prawdopodobnie nie ukaże się w pełnej wersji z tymi słowami.

Spotkaliście się z tym trendem w aplikacji TikTok?

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Festiwale muzyczne w 2022 roku w Polsce – mapa

Franio zawalczy na FAME MMA 15!