w

Wardęga: “Jako WATAHA pobiliśmy rekord sprzedanych PPV na FAME MMA”

Sylwester Wardęga sprzedał 48 tysięcy PPV ze swojego reflinka

Fot.: @lizakowskamagdalena

Gala FAME MMA 9 to już historia. Cała WATAHA wyczekiwała dniami na informacje o sprzedaży PPV, która reflinkiem była mocno promowana przez Sylwestra Wardęgę. Poprzedni rekord sprzedaży z reflinka wynosił niecałe 30 tysięcy dostępów PPV i należał do Nitrozyniaka. Teraz rekord został pobity przez Sylwka i jego WATAHĘ. YouTuber sprzedał łącznie 48 tysięcy dostępów.

Informacjami Wardęga pochwalił się na swoim instagramie, gdzie wyśmiał Marcina Najmana. “Sama Wataha sprzedała trzy razy więcej niż cała gala Najmana. Możemy robić własną federację.” – śmieje się twórca.

Ciekawe obliczenia na szybko po nagraniu wykonał jeden z popularnych YouTuberów, a dokładniej Mandzio. Według tego co przedstawił, stawka za 1 PPV to 2,5 zł, co daje 120 tysięcy złotych odjąć blisko 23 tys. podatku = 97 200 złotych dla Wardęgi na czysto. Wedle wcześniejszych zapowiedzi, Sylwester pieniądze ma zamiar przeznaczyć na zakup karmy dla psów i kotów w schroniskach.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Hodak i 2K z singlem i zapowiedzią nowej płyty

Somersby w dwóch nowych smakach zawitało do polskich sklepów