w

Widzowie FAME MMA wściekli na błędy transmisji

Włodarze: “Cierpieliśmy na bardzo silne ataki hakerskie”

Wczoraj wieczorem odbyła się gala FAME MMA 9. Walki internetowych celebrytów nie obiły się tak wielkim echem w sieci jak to, co działo się z transmisją wydarzenia. Wiele osób narzekało na działanie transmisji na żywo. Kilka razy pojawiał się czarny ekran, przez co sporo osób napisał, że nie wiedziało większości walki Kubańczyk vs. Malczyński czy werdyktu walki Hejter vs. Zabielski. Federacja do tej pory nie opublikowała oficjalnegoś oświadczenia w sprawie. Błędy skomentował za to jeden z włodarzy FAME – Krzysztof Rozpara. Co powiedział?

Włodarz informacjami dotyczącymi problemów z PPV podzielił się w rozmowie z “Super Expressem”. Współwłaściciel federacji FAME MMA powiedział: “Cierpieliśmy na bardzo silne ataki hakerskie: ddosowe, requestowe, boty. Nasza ekipa techniczna pracowała w pocie czoła, by utrzymać transmisje”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Krzysztof Rozpara dodał także: “Pracujemy nad tym, żeby to wyeliminować. Zobowiązuję się do tego, żeby na gali dziesiątej to absolutnie nie miało miejsca. Myślę, że nie bez znaczenia jest fakt, że udało nam się rozbić grupę hakerską przy wsparciu policji wojewódzkiej z Poznania z wydziału do walki z cyberprzestępczością, z którą walczyliśmy od wielu wydarzeń. To pewnie spotęgowało i nasiliło te ataki.”.

Jakby tego było mało, obecnie nie ma możliwości obejrzenia powtórek z gali, mimo tego, że te powinny być dostępne na stronie FAME MMA. Możliwe, że jest to spowodowane błędami w transmisji. Oficjalne oświadczenie federacji w sprawie jest najpewniej nieuniknione. Jeśli tylko je otrzymamy, dodamy je w tym artykule.

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Nowe albumy: Drake, Denzel Curry, Lil Durk, YG

Sokół: “Płyta jest już na ukończeniu”