w

Z ostatniej chwili: Popek wypada z walki z Kizo przez kontuzję

Informacja nie została potwierdzona jeszcze przez federację

Dziś wieczorem w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje dotyczące nadchodzącej gali FAME MMA 9. Według nich, Popek doznał kontuzji, przez co nie dojdzie do walki z Kizo.

Jak wynika z informacji z wielu źródeł, raper miał doznać poważnego uszkodzenia, mowa jest nawet o złamaniu. Potwierdzeniem tych informacji mają być zablokowane kursy na walkę wieczoru u bukmacherów, a także relacja jednego z fanów, który podzielił się zdjęciem Popka ze szpitala.

Grafika zapowiadająca galę FAME MMA 9, w tym walkę wieczoru – Kizo vs. Popek. Fot. FAME MMA

Informacją podzielił się także portal MMA.pl. “Jak udało nam się ustalić Popek Monster (4-4) doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go na długie miesiące. ” – czytamy w artykule autorów, którzy mieli dostęp do informacji z pierwszej ręki.

Na ten moment federacja nie odniosła się do tych wiadomości, jednak z pewnością jest to kwestia czasu. Prawdopodobnie, organizatorzy będą szukali zastępstwa za walkę wieczoru.

Ten artykuł jest aktualizowany na bieżąco.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Sheck Wes zagra w profesjonalniej drużynie koszykarskiej

Marcin Najman podał kwotę, za którą mógłby zastąpić Popka w walce z Kizo