w

Znamy skład Młodych Wilków i formułę projektu. Jest także pierwszy klip!

W składzie m.in. Hodak, Szymi Szyms, Gverilla i Janusz Walczuk

W ostatnich dniach poznaliśmy pełen skład tegorocznej edycji Młodych Wilków. Ósma odsłona inicjatywy Popkillera to aż 11 ksywek raperów, którzy wezmą w niej udział. Są to: Rip Scotty, Kara, Floral Bugs, Chivas, Hodak, Cukier, Szymi Szyms, Feno, Berson, Gverilla oraz Janusz Walczuk.

Wraz z ogłoszeniem ostatniego Młodego Wilka poznaliśmy formułę tegorocznej edycji. Jest sporo nowości, bo ta zostanie rozegrana w ramach pucharowej drabinki. Z “turnieju” jednak nikt nie odpadnie. Ważna zmianą jest fakt, żew tej edycji nie będzie Cypherów, które zawsze były wyczekiwane przez fanów, ale jednakowo budziły wiele emocji. Zamiast tego, Popkillar podzielił Wilków na 4 grupy, które spędziły cały dzień w studiu, które stworzyły swoje utwory. Dalej ćwiartki z rundy pierwszej połączyli w dwie połówki, które przygotowały 2 mocne utwory. Na samo koniec czeka nas piosenka finałowa z udziałem wszystkich Młodych Wilków 8.

Dziś do sieci trafił pierwszy z “ćwierćfinałowych” utworów. Jest to piosenka pt. “Recepty” takich raperów jak Kara, Cukier i Feno. Sprawdźcie jak wypadła trójka Młodych Wilków!

W sumie doczekamy się 7 kawałków w różnych konfiguracjach wraz z klipami. zobrazowane klipami. Standarodowo na koniec dostaniemy także 11 solowych utworów, od każdego z artystów.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

#Hot16Challenge2 Solara produkcją roku Telekamer “Tele Tygodnia”

Kizo wystąpi u Kuby Wojewódzkiego