w

Znamy zwycięzców Gali Bestsellerów Empiku 2020

Wśród nich Quebonafide, PRO8L3M, Oki oraz akcja #Hot16Challenge2

Chwilę temu zakończyła się Gala Bestsellerów Empiku 2020. Poznaliśmy zwycięzców plebiscytu organizowanego przez Empik, który transmitowany był na żywo w mediach społecznościowych oraz przez stację TVN. Szczególnie zainteresowały nas kategorie muzyczne i przyznane w nich nagrody. W kategorii POP/ROCK, zwyciężczynią okazała się Sanah i jej piosenka pt. “Królowa dram”. W kategorii Hip-Hop, nominowanych mieliśmy Matę, PRO8L3M, O.S.T.R., Palucha oraz Quebonafide. Zwycięzcą tej kategorii został PRO8L3M za album Art Brut 2.

Jedna z nagród, tym razem w kategorii streaming, trafiła także do Quebonafide za utwór BUBBLETEA z Darią Zawiałow na feacie.

Wielkie wyróżnienie trafiło także do OKI’ego. Oskar został zwycięzcą kategorii “Odkrycie roku 2020”. Wersy “Dumna mama, dumny tata, dumny blok.” chyba doskonale powinny oddać to co czuje teraz raper.

Warto zaznaczyć, że wyróżnienie trafiło także do Solara. Jego inicjatywa “Hot16Challange2” wygrała w kategorii “Muzycznego wydarzenia roku”.

Bestsellery Empiku to nagrody Empiku dla najlepiej sprzedających się w minionym roku książek, filmów, płyt, gier oraz czasopism. Uprzednio gala nosiła nazwę “Asy Empiku” jednak od 2008 roku nagrody rozdawane są pod nazwą “Bestsellery Empiku”. Zapis transmisji z gali możecie obejrzeć tutaj.

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Fan odkrył, że zadanie na tablicy z okładki “Piszę to na matmie” od Maty jest prawdziwe

Handel kokainą w Europie. Dlaczego kobiety decydują się na dołączenie do biznesu?