w

Znana młoda instagramerka z Japonii okazała się 50-letnim mężczyzną

Do zmiany wyglądu posłużyła aplikacja FaceApp

Japońska “motocyklistka”, a zarazem “influencerka” znana pod nickiem @azusagakuyuki publikowała swoje zdjęcia na motocyklu Yamaha w internecie i zdobywała niemałą popularność. Teraz okazała się być… 50-letnim meżczyzną.

Sławę zyskała na Twitterze, gdzie posiada ponad 16 tysięcy obserwujących. Sprawa podszywania się wyszła na jaw po publikacjach, na których w odbiciu lusterek można było zauważyć twarz mężczyzny.  Telewizja zainteresowała się sprawą i szybko udowodniła, że zdjęcia są przerobione.

Fot.: ซากุระเที่ยงคืน – เรื่องเล่าจากญี่ปุ่น (Facebook)

Po publikacji telewizji użytkownicy sami zaczęli szukać kolejnych dowodów na wcześniej opublikowanych zdjęciach “influencerki”. Przybliżono m.in. ręce, które nie pasowały do twarzy “kobiety”.

Fot.: @azusagakuyuki (Twitter)

50-letni mężczyzna wystąpił w wywiadzie dla telewizji, w której stwierdził, że nikt nie chciał śledzić jego poczynań w internecie, dlatego zmienił twarz poprzez aplikację, aby zyskać na popularności. Mężczyzna przyznał, że użył do tego funkcji “zmiany płci” w aplikacji FaceApp.

Fot.: ซากุระเที่ยงคืน – เรื่องเล่าจากญี่ปุ่น (Facebook)

Redakcja Hypest

Napisane przez Redakcja Hypest

To my - ludzie ciekawi świata. Piszemy o muzyce, kulturze nowoczesnej, modzie i jedzeniu, a także wszystkim tym, co ważne w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Skepta kończy muzyczną karierę

Ile wiesz o OIO (Oki, Young Igi i Otsochodzi)?